رویه ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی ابزارالات تجهیزآریان تلاش می کند تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز را به سریع ترین و به صرفه ترین روش برای شما ارسال نماید. از این رو تمامی سفارشات به سه روش زیر ارسال خواهد شد:

ارسال با تیپاکس

تمامی سفارشات با وزن و ابعاد کوچک تا متوسط به صورت پیش فرض با این روش ارسال می شود. بسته های ارسالی با تیپاکس به طور معمول در بازه 24 تا 72 ساعت به دست شما می رسد.

تحویل حضوری

به درخواست مشتری و با هماهنگی قبلی، امکان تحویل حضوری تمامی سفارشات از انبار مجموعه واقع در شهر تهران امکان پذیر است.

ارسال با پیک موتوری

به درخواست مشتری تمامی سفارشات مربوط به شهر تهران و حومه به این روش ارسال می شود که هزینه ارسال بر عهده مشتری است. به طور معمول از سرویس الوپیک و یا تپسی بار استفاده می شود.

ارسال با باربری

تمامی کالاها با وزن زیاد و ابعاد بزرگ به درخواست مشتری با این روش ارسال می شود. هزینه ارسال و پیک شهری تا باربری مورد نظر بر عهده مشتری است.

تمامی سفارشات ثبت شده در فروشگاه قبل از ساعت 12 ظهر، در همان روز و سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 12 ظهر، در روز بعد به هر کدام از روش های بالا تحویل داده خواهد شد. در روش تیپاکس، کد رهگیری و در روش ارسال با باربری، بیجک (رسید باربری) پس از ارسال در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. مشتری می تواند بر اساس رسید دریافتی، فرایند ارسال کالا را با سرویس پستی انتخاب شد پیگیری نماید. 

گفتنی است مدت زمان ارسال سفارش بر اساس تجربه ما از خدمات هر یک از سرویس ها است و ممکن است در مقاطع خاص از سال مانند شب یلدا یا عید نوروز، مدت زمان ارسال سفارش طولانی تر شود. 

همچنین تمامی سفارشات ارسال شده دارای بیمه توسط شرکت پستی هستند که در صورت مفقود شدن یا آسیب دیدن کالا، مبلغ کالا به مشتری پرداخت خواهد شد.