معرفی تبدیل مینی فرز به اره زنجیری

دسته بندی ها: مقالات دسته بندی نشده

اره زنجیری ابزاری کاربردی جهت برش تنه و شاخه درختان است. اره زنجیری بیشتر به صورت بنزینی و در مدل های جدید به صورت الکتریکی به بازار عرضه می شود. بدون شک موتور های بنزینی دارای توان بیشتری به نسب موتور های برقی هستند اما در مقابل موتور بنزینی دارای سر و صدای بالایی است.

خرید اره زنجیری برای کاربردهای ساده و باغدار ها، هزینه گزافی را به همراه دارد. بسیاری از افراد از فرز و مینی فرز برای برش شاخه ها استفاده می کنند که چون این ابزار کاملا غیر تخصصی است، دردسر های بسیاری را به همراه دارد.

تبدیل مینی فرز به اره زنجیری

این تبدیل ابزاری جدید از برندهای معروف بازار مانند گریتک و باس است که می تواند به راحتی مینی فرز شما را به اره زنجیری تبدیل کند. تصویر این ابزار را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

تبدیل مینی فرز به اره زنجیری باس
تبدیل مینی فرز به اره زنجیری برند باس

این ابزار از یک چرخ دنده، قالب تبدیل، یک ساطوری و زنجیر تشکیل شده است. برای اتصال آن به مینی فرز، کافی است سری مینی فرز باز شود و سری مخصوص این تبدیل به مینی فرز متصل شود. پس از انصال این کلگی، تجهیزات تبدیل به راحتی به مینی فرز متصل می شوند.

در حال حاضر دو نمونه از این تبدیل در فروشگاه موجود است که از طریق لینک زیر می توانید این دو محصول را مشاهده کنید:

تبدیل مینی فرز به اره زنجیری برند گریتک

تبدیل مینی فرز به اره زنجیری برند باس

گفتنی است هر دو تبدیل مناسب مینی فرز 115 میلی متر است و نمی توان به مینی فرز های خارج از این سایز متصل نمود.

کاربرد تبدیل مینی فرز به اره زنجیری

این تبدیل مناسب برش شاخه و تنه درختان متوسط تا کوچک است. بدون شک توان این تبدیل به نسبت اره زنجیری بنزینی کمتر است اما برای کاربرد های ساده مانند برش تنه درختان کوچک و همچنین کوتاه کردن شاخه ها بسیار کاربردی است. برای آشنایی بیشتر با عملکرد این تبدیل می تونید ویدئو زیر را مشاهده کنید.


این محصول یکی از پر فروش ترین ابزارهای موجود در فروشگاه اینترنتی تجهیزآریان و با قیمت مناسبش، نیاز شما رو به راحتی برآورده می کنه. شما می تونید این محصول رو از فروشگاه اینترنتی تجهیزآریان تهیه کنید و در صورت وجود هرگونه سوال در مورد این محصول و همچنین فرایند ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در تجهیزآریان در تماس باشید.

0