درباره ما

فروشگاه اینترنتی ابزار تجهیزآریان

شرکت پخش ابزارآلات ایرانیان در سال ۱۳۸۸ تاسیس و اقدام به واردات انواع تجهیزات جوش و برش و ژنراتور های بنزینی نمود. در سال ۱۳۹۰ اولین فروشگاه اینترنتی این مجموعه با محوریت فروش ابزارآلات برقی و با نام ابزارپخش شروع به کار نمود. همچنین فروشگاه های اینترنتی با نام های مختلف توسط این مجموعه راه اندازی شد. فروشگاه تجهیزآریان امروز به عنوان فروشگاه مرجع و تنها فروشگاه اینترنتی این مجموعه بوده و شما مشتریان عزیز می توانید تمامی ابزار برقی، ابزار دستی، ابزار بادی، ابزار باغبانی و … را از این فروشگاه و با بالاترین کیفیت و در برند های معتبر روز تهیه نمایید. 

تمامی تلاش ما این است که ابزارالات خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی را با بالاترین کیفیت و در برند های معتبر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تمامی محصولات دارای قیمت در فروشگاه موجود است و شما می توانید با سفارش هر کدام از آن ها، کالا را بین ۱ تا ۳ روز بسته به روش پستی، درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایید. 

همچنین از سال ۱۳۹۸ با توجه به گسترش روزافزون تجهیزات برق خورشیدی، این مجموعه اقدام به واردات و فروش تجهیزات برق خورشیدی نموده است که شما می توانید این تجهیزات را با بالاترین کیفیت در این فروشگاه خریداری نمایید. 

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه تجهیزآریان در تماس باشید. 

بخشی از تیم خلاق و حرفه ای مجموعه

کارشناسان تجهیزآریان
آقای بهرامی

حسابداری و مالی

کارشناسان تجهیزآریان
مهندس ابراهیمی

کارشناس فروش موتور برق و دستگاه جوش

کارشناسان تجهیزآریان
مهندس میکائیل

کارشناس فروش تجهیزات الکتریکی و برق خورشیدی

کارشناسان تجهیزآریان
مهندس خلیلی

کارشناس فروش ابزار برقی